Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Gelişen teknoloji ile birlikte nakliyat hizmetinde de çeşitli yenilikler olmuş ve modern teknolojiye sahip modern asansör sistemleri kullanılmaya başlanmıştır. Sektörde yeniliklerin öncüsü olan Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler asansörlü nakliyat hizmetini ilk vermeye başlayan firmayız. Bu şekilde taşınma sırasında eşyaların zarar görme ihtimalini ortadan kaldırmakta olduğumuz gibi ayrıca taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veriyor olmamız ile birlikte sektörde en çok talep alan firma olmaktayız. Ev taşıma dendiğinde stres yaşanmasını önlemekte ve artık evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun için ilk tercihiniz olmaktayız.

Ev sahiplerinin taşınma sırasında yorulmanızı önlemek için alanında uzman ekipler ile çalışmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun için dikkatli bir araştırma yapmalı ve mutlaka kendini verdiği hizmetler ile kanıtlamış olan firmayı tercih etmelisiniz. Bu konuda yapacağınız araştırmada firmamız ile iletişime geçmeniz halinde üstün kalitede hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamanın yanında toplamak ve yerleştirmek içinde zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmamaktadır.

Profesyonel Asansörlü Nakliyat Hizmetinde Avantajlar Nelerdir?

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat profesyonel nakliyat firmaları ile çalışılması halinde yararlanılabilecek olan bir hizmettir. Firmamızın sahip olduğu son teknoloji asansörler rezidans ve plaza gibi çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerin sorun yaşamadan taşınmasını sağlamaktadır. Bu modern nakliyat yönteminin yanında firmamız ile çalışmanız halinde şu avantajlardan yararlanmanız mümkün olmaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyaları toplama sorunundan kurtulacak ve bunun işinin uzmanı olan kişiler tarafından yapılıyor olması ile tam koruma altında taşınması mümkün olmaktadır.
  • Portatif yük asansörlerimizi kullanıyor olmamız ile bina sakinleri ile sorun yaşanmayacak ve eşyalar bina merdivenlerinden indiği sırada zarar görme ihtimali ortadan kalkacaktır.
  • Yetkili arkadaşlarımız taşınmayı koordine edecek ve sizin bu sırada normal hayatınıza devam etmeniz mümkün olacaktır.

Ekonomik koşulların ağırlaştığı günümüzde evinizi taşıma sırasında uygun fiyat arayışında olmanız normal olurken bu beklenti de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet vermekte ve ayrıca asansörlü nakliyat için ilave ücret almamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺