Parça Eşya Taşıma

Nakliyat sektöründe son yıllarda en çok tercih edilen hizmetler arasında parça eşya taşımacılığı yer almaktadır. Bu hizmetin uygun fiyatlar ile sunuluyor olması ile bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişiler bunun için maddi sıkıntı yaşamamaktadırlar. Bu konuda uzmanlaşmış olan ekiplere ve içleri geniş araçlara sahip olan Parça Eşya Taşıma Nakliyat firmamız eşyalarınızın maksimum koruma altında istediğiniz adrese ulaşmasını sağlamaktadır. Bu konuda eskiden büyük sıkıntılar yaşanmakta ya kargo şirketleri ile çalışılmakta ve bunların yüksek maliyetleri ile bütçeler zorlanmaktaydı ya da insanlar kendi başlarına çözüm bulmaya çalışmaktaydı. Her iki durumda da eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksek olduğundan aslında doğru çözüm olmadığı da görülmekteydi.

Firma olarak bu sorunları ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Aynı yöne gidecek eşyaları aynı araç içine yüklemekte ve bu şekilde maliyeti düşürerek beklentilerinize cevap vermekteyiz. Bu hizmetimizden çoğu zaman yazlığına ya da öğrenci çocuğunun evine eşya göndermek isteyen kişiler yararlanmaktadır. Bunun yanında evinin taşınmasını uygun maliyetler ile gerçekleştirmek isteyen kişilerde parça eşya taşımacılığı hizmetimizden yararlanmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Bu hizmetten yararlanılması halinde maliyetin düşük olması ile fiyatı da bütçenize uygun olmaktadır. Uygun fiyatı ile artık yeterli bütçe olmadığı için gönderilemeyen eşya olmamaktadır. Hizmetimizden yararlanmak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ekiplerimiz uygun olduğunuz zamanı öğrenmekte ve bu süre içinde evinize gelerek eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yapmaktadırlar. Bundan sonra da eşyaların araçlara yüklenmesine geçilmektedir. İçleri geniş araçlarımızda eşyalarınız için özel bir bölüm ayrılmakta ve oraya istiflenmektedir. Başka kişilerin eşyaları ile karışmaması için yetkili arkadaşımız gerekli denetimi yapmaktadır.

Araca yüklenen eşyalar yola çıkmakta ve hedef adrese varacağı saatte sizlere bildirilmektedir. Parça eşya taşımacılığı sırasında eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için gerekli önlemleri almaktayız. Trafikte olduğu zaman içinde ise olabilecek kazaları önlemek elimizde olmadığından bu durumun sıkıntı yaşatmasını önlemek için sigortalı nakliyat yapmaktayız. Gönderdiğiniz eşyanın miktarı ne olursa olsun mutlaka sigorta yaptıktan sonra teslim almakta ve içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺