Adana Parça Eşya Taşıma

Adana Parça Eşya Taşıma

Nakliyat çok geniş bir alanda hizmet sağlayan sektördür. Biz de bu sektörün Adana parça eşya taşıma bölümünü üstlenmekteyiz. Ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığında uzman ekiplerimizle bu işte profesyonel hizmet sağlamaktayız. Bundan dolayı da müşterilerimizin beklentilerini hep üst seviyede gerçekleştirmişizdir. Eşya taşımacılıkta uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizi eşya taşımanın yükünden ve stresinden kurtarıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile taşımacılık kısa sürede ve pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylelikle müşterilerimiz evlerine daha kısa sürede yerleşmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Çoğu müşterimiz fiyatlar konusunda taşımacılık işinden çekindiğini söylemekte fakat bu çekinceleri bizim firmamızla tanışınca son bulmaktadır. Her müşterimiz için bütçelerine göre nakliyat fiyatı sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size fiyat sunup onayınızı aldıktan sonra uygun olduğunuz gün ve saati ayarlayarak Adana parça eşya taşıma olarak işimize koyuluruz.Her zaman bilgi almak için ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanabiliriz. Yaptığımız planda taşımaya başlayacağımız saat ve bitirme saatimiz belirtilir. Böylelikle siz de kendi işlerinizi rahatlıkla buna göre ayarlayabilirsiniz. Ekibimizin başında olan yetkili kişi tüm sorunlarla ilgilenmektedir, herhangi bir sorunda kolaylıkla yetkili kişiyle iletişim kurup sorunu belirtebilirsiniz.

Anana Parça Eşya Taşıma
Adana Parça Eşya Taşıma

Adana Eşya Paketleme

Evden eve eşya taşıma konusunda en sıkıntılı konulardan birisi de eşya paketleme konusudur. Düzgün paketlenmeyen eşyalar taşıma sırasında kırılabilir ya da çizilebilir. Bazı nakliyat firmaları eşya paketleme atlamaktadır fakat bu mesafe ne olursa olsun önemli bir konudur. Yeni bir eve taşınırken hiçbir müşterimizin eşyalarına en küçük bir zarar dahi gelmesini istemeyiz, bundan dolayı bu konuda çok titiz davranırız. Bunun yanı sıra paketleme işlemi müşterimize bırakıldığında eşyalarımızı toplamak müşterilerimiz için bir zaman kaybı yaratabilir. Uzman ekiplerimiz sayesinde eşya paketleme sorununu ortadan kaldırırız. Gün ve saat planı yaptıktan sonra parça eşya nakliyat günü evinize gelen ekiplerimiz ilk olarak elektronik eşyaların ve mobilyaların demontajı yapılır. Özel malzemeler ve uzman ekibimizin özel teknikleriyle paketleme işlemi gerçekleştirilir. Müşterilerimizin eşyalarını paketleme ile sıkı bir korumaya aldıktan sonra yeni evin adresine gidilir. Ardından isteğinize bağlı olarak uzman ekiplerimiz tarafından eşya yerleştirme gerçekleşir.

Adana Sigortalı Taşımacılık

Müşterilerimiz alacağı hizmetin yanı sıra artık Adana sigortalı eşya taşımacılık sigorta desteği olup olmadığına da dikkat etmektedir. Büyük paralar ödenerek emekle alınan eşyaların ya da sizin için manevi değeri büyük olan eşyaların evden eve taşıma sırasında zarar görmesi tatsız bir durumdur. Bu ihtimale karşı müşterilerimiz doğal olarak evden eve taşımacılık için firma ararken sigorta olup olmamasına dikkat etmektedir. Biz de parça eşya taşıma firması olarak müşterilerimizin bu talebini görmezden gelemezdik, bundan sigortalı nakliyatlarımız mevcuttur. Sigorta işlemi sadece sürpriz durumlar için bir önlem oluşturmaktadır. Bunun dışında zaten firmamızın uzman ve profesyonel ekibi sayesinde paketle, taşıma ve yerleştirme işlemi titiz ilerlemektedir. Bu yüzden eşyaların hasar alması düşük bir ihtimaldir, sigorta dediğimiz gibi sürpriz olaylar için sadece bir önlem amaçlıdır.
Diğer firmaların sigorta sistemlerinde belli sıkıntılar yaşandığı bilinmektedir. Sigortalı nakliyat yapılsa bile, paranın geç yatması ya da hasarı kabul etmeme gibi durumlarla karşılaşılır. Parça eşya taşıma firması olarak biz bu tip şikayetlere asla yer vermemek adına, ücretsiz ekspertiz ile birlikte sizlere plan çıkarıp anlaşma yaptıktan sonra sigorta poliçelerini de size vererek güvence oluştururuz. Uzman ekibimizle birlikte müşterilerimizin içini rahat ettirmek ve güven sağlamak adına sürekli çalışırız.

Adana Parça Eşya Taşımacılık Sigorta Ücretleri

Genelde sigorta ne kadar müşteriler için önemli olsa da çoğu müşterimiz evden eve taşımacılıkta fazladan fiyat ödememek için sigorta yapma işleminden çekinmektedir. Bu çekinceyi yaşayan müşterilere güzel bir haberimiz var; bizi tercih edebilirsiniz! Adana parça eşya taşımacılık olarak sigorta işlemlerinden ayrı bir ücret talep etmemekteyiz. Bu müşterimizin cebini rahatlatan bir kampanyadır. Aynı zamanda bu kampanyamız, fiyattan çekinip sigorta yapmayarak güvensiz bir şekilde nakliyatın gerçekleşmesini engellemektedir. Evinize gerçekleştirdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sizin bütçeniz ve eşyalarınızın uygunluğuna göre sadece nakliyat fiyatı belirleyerek ücretsiz sigortanızı da yaparız. Bunun güvencesini sağlamak adına taşımacılık sonunda ilave ücret istemeyeceğimizin sözünü sözleşme ile sağlamaktayız.

Adana Şehir İçi Taşımacılık

Müşterilerimiz bazen şehir içinde evlerini ya da ofislerini taşımak zorunda kalır. Bu müşterimiz içinde Adana parça eşya taşımacılık olarak Adana şehir içi taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Şehir içi nakliyatlara baktığımızda kolay ve hızlı bir işlem olarak görülmektedir. Fakat nakliyat işi ne olursa önemli ve titiz çalışılması gereken bir iştir. Uzman ekibimiz her türlü nakliyata önem verip titizlikle işlerini sürdürürler. Müşterilerimi genelde bu özellikleri ikinci plana atmak zorunda kalmaktadır. Uygun fiyat olması için güvencesi olmayan nakliyat firmalarına yönelip titizlik ve profesyonellik maddelerine dikkat etmemek zorunda kalır. Firmamız bu soruna bir çözüm niteliğindedir. Hem uzman hem titiz çalışması hem de uygun fiyatlarıyla müşterilerimizin tüm taleplerini gerçekleştirmeye çalışır.

Adana Asansörlü Taşımacılık Kolaylığı

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte hayatımız gitgide kolaylaşmıştır nakliyat şirketinin de buna ayak uydurması zorunlu hale gelmiştir. Son teknoloji ürünlerimiz ile size kolaylık ve hızlı nakliyat sağlamak için sürekli olarak çalışmaktayız. Adana parça eşya evden eve taşıma firması olarak son teknoloji asansörlü eşya taşımacılık imkanını ilk sağlayan firmalardan biriyiz. Bu teknoloji eşyaların taşıma sırasında merdivenlerde zarar görmesini engeller. Bunun yanı sıra nakliyat işine hız katarak müşterilerimizin işlerini aksatmayarak hızlıca yerine getiririz. Bu özelliğimiz bizi sektörde en çok seçilen ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir firma haline getirmiştir.

Adana Asansörlü Taşımacılığın Avantajları
  • Rezidans ya da plaza benzeri yüksek binalara kolaylıkla ve pratik şekilde eşya taşınır.
  • Asansörlü taşımacılık ile merdivenle eşyaları çıkarırken oluşabilecek olası hasarları sıfıra indirebiliriz.
  • Asansör sayesinde eşyalar bina içine girmeyecek böylelikle bina içindeki komşularınıza da herhangi bir rahatsızlık sağlamayacak.
  • Asansör sayesinde işlerimiz daha hızlı gerçekleşir, bu sayede müşterilerimizin kendi kişisel işleri de aksamamış olur.
  • Firmamız ücretlendirme sorununa çözüm bulmayı amaçlayan bir firmadır. Bu yönüyle her zaman müşterimizin cebini düşünürüz ve fiyat konusunda kolaylık sağlamaya çalışırız. Bundan dolayı parça eşya taşımacılık olarak asansörlü taşımacılıktan herhangi bir ücret talebinde bulunmayız.
Adana Uzman Ekibimiz ve Adana Parça Eşya Evden Eve Nakliyat

Adana parça eşya evden eve nakliyat olarak bu sektörde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bunun en büyük nedenlerinden biri uzman ve yenilikçi ekibimizle birlikte sürekli olarak müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktayız. Bu da bizim profesyonel bir firma olmamızı sağlayan etkenlerden biri. Müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmetiyle uygun fiyatlar sağlarken aynı zamanda sigorta ve asansör işlerinden de ekstra ücret talep etmeyiz. Uzman ekibimiz, profesyonel paketleme ve taşıma teknikleriyle müşterilerimizin eşyaları asla zarar görmeden üst düzey titizlikle taşınır. Bunun yanı sıra her ekibimizin başına yönlendirdiğimiz yetkili kişiler sayesinde taşımacılıkta oluşacak herhangi bir sorunu anında yetkili kişiye bildirebilir ve hemen çözümün gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Uzman ekimiz sürekli olarak makineleri yenilemekte ve araç içlerine sünger kaplama yapmaktadır. Böylelikle eşyalarınız daha güvende taşınmaktadır. Daha fazla bilgi almak ya da daha sonra oluşan herhangi bir sorunda iletişime geçmek için uzman ve deneyimli müşteri hizmetleri 24 saat hizmet vermektedir.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir