Eşya Taşıma

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Gelişmeye devam etmekte olan nakliyat sektöründe hizmetin daha kaliteli olarak verilmesi amacıyla eşya paketleme ve ambalajlama desteği de verilmektedir. Bu şekilde klasik eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması olan nakliyat tanımı değişmektedir. Artık uzmanlaşmanın değer kazandığı günümüzde Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bu alanda uzman ekipler oluşturmaktayız. Ev eşyalarının farklı cinsleri olduğu bilinmekte ve bunların tam koruma altında taşınması için mutlaka uygun malzeme kullanılması gerekmektedir. Bizlerde bu noktaya önem vermekte ve TSE standardında kaliteli malzeme kullanmanın yanında özel tekniklerde kullanmaktayız.

Elektronik eşyalar ve mobilyalar taşınma sırasında zarar görmemesi için önce demontajı yapılmaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalar için de içleri köpüklü kutular kullanmakta ve koruma düzeyini arttırmaktayız. Bu şekilde titiz bir şekilde çalışmakta olan firmamız içinizin rahat olarak taşınabilmenizi sağlamaktadır. Nakliyat hizmeti almak için firma seçimi yaparken eşya paketleme ve ambalajlama desteği veren aynı zamanda bütçenize uygun fiyatlar sunmakta olan firmamız doğru seçenek olmaktadır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Desteği Neden Önemli?

Eşya Taşıma

Eşya Taşıma

Taşınma stres verici bir durumdur ve bu stresin ortadan kalkmasını profesyonel olarak hizmet alarak sağlayabilirsiniz. Firmamız köklü bir firmadır ve modern nakliyat yöntemleri kullanmaktadır. Nakliyat firması seçimi yaparken nasıl hizmet verdiği konusunu araştırmanız yararlı olacaktır. Bu araştırma sırasında firmamız hakkında yapacağınız incelemede beklentilerinizin karşılandığını görebilirsiniz. Taşınmanın en yorucu noktası eşyaların taşınması ve yeni adreste de yerleştirilmesidir. Firma olarak Ankara ilimizde yaşayan kişilerin stres yaşamadan taşınması için şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Eşyaları toplamak ve yerleştirmek için zaman kaybı yaşamanıza ve yorulmanıza gerek kalmamaktadır. Uzman ekiplerimiz bu işlemi yapmakta eşyaların yeni adresinizde kullanımınıza hazır olmasını sağlamaktadır.
  • Geniş ekipler ile hizmet verilmekte ve taşınma süresinin portatif asansör sistemleri kullanılarak kısalması sağlanmaktadır.
  • Sigortalı nakliyat yapılarak istenmeyen kazalara karşı önlem alınmaktadır.

Nakliyat sektöründe gün geçtikçe daha çok talep gören firmamız bunu verdiği üstün kalitede hizmet ile başarmaktadır. eşya paketleme ve ambalajlama desteğimiz ile eşyaların maksimum koruma altına aldığımız eşyalarınızı teslim aldığımız yeni halleri ile yeni adresinizde sizlere teslim etmekteyiz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺