Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye yüz ölçümü oldukça büyük bir ülke olarak şehirler arası nakliyat hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizlerde uzun senelerdir bu ihtiyacın üstün kalitede hizmet ile karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızın ülkemizin hangi il ve ilçesine taşınması gerekirse sizler için o noktaya hizmet götürmekte ve yeni bir şehre taşınmanın sizin için sorun olmamasını sağlamaktayız. Ankara merkezli bir firma olarak kentimizde yaşayan her bireyin ve firmanın eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Uzun yola çıkacak olan eşyalar için ekstra koruma önlemleri alınması gerektiğini bilmekte ve bunun için maksimum düzeyde önlemler almaya devam etmekteyiz.

Şehirler Arası Nakliye

Şehirlerarası karayoluna çıkacak olan eşyaların içinde olacakları araçlarımızı düzenli olarak yenilemekteyiz. Eşyaların iklim şartlarından etkilenmemesini kapalı kasa araçlarımız ile önlemekteyiz. Bu araçları profesyonel sürücülerimiz kullanmakta ve mümkün olan en düzgün, en kısa yollardan hedefe ulaştırmaktadırlar. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetini planlı olarak vermekte ve nakliyatın başlayacağı saati tam olarak belirtmekle birlikte trafikte olabilecek yoğunluğu göz önüne alarak yaklaşık olarak saat vermekteyiz.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Köklü bir nakliyat firması olarak işimizi sıfır hata ile yapmayı başarmakta ve bu sayede de tüm müşterilerimize garanti verebilmekteyiz. Yeni bir şehre taşınma sırasında stres yaşamak istemeyen kişilerinde tercihi olmaktayız. Nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde firmamızı tercih etmeniz halinde eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görmekte ve şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Kaliteli malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işlemini yapmakta bu şekilde yorulmanıza gerek olmadan taşınmanızı sağlamaktayız.
  • Portatif asansör sistemlerimiz ile üst katlarda olan eşyaların taşınması sırasında bina merdivenlerini kullanmamaktayız.
  • Geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işimizi kısa sürede tamamlamaktayız. Yetkili arkadaşımız ile bütün süreci denetlemekte bu süre içinde eşyaların başında kalmanıza gerek bırakmamaktayız.

Şehirler arası nakliyat hizmetimizde sigortayı asla ihmal etmemekte ve eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Taşınmanın getirdiği sıkıntılardan biri olan yüksek maliyetler ile karşılaşmamak istediğinizde firmamızı tercih etmeli ve size özel fiyat çözümlerimizden yararlanmalısınız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺