Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Günümüzde insanlar artık alacakları hizmette kalite aramanın yanında ayrıca sigortanın da mutlaka yapılmasını istemektedirler. Çok büyük paralar ödenerek alınan eşyaların nakliyat sırasında zarar görmesi ihtimali karşısında bunun karşılanmasını istemektedirler. Parça Eşya Taşıma Nakliyat firmamız ile bizlerde sigortalı nakliyat yapmakta ve bu beklentinin karşılanmasını sağlamaktayız. Pek çok nakliyat firması bu sigortayı yaptıklarını belirtmelerine rağmen bunun doğru olmadığı yaşanan kötü tecrübeler ile görülmektedir. Bizler ise sigortayı anlaşmaya varmamızın ardından yapmakta ve bununla ilgili sigorta poliçesini de sizlere vermekteyiz. Bu şekilde içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Sigorta çok önemli bir nokta olmakla birlikte bu aslında alınan ilave bir önlemdir. Asıl alınması gereken önlemler ise farklıdır ve bizler bu önlemlerin hepsini dikkatle alarak eşyaların güvenli olarak taşınmasını sağlamaktayız. Paketleme ve ambalajlamayı bu alanda eğitim verdiğimiz uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Her eşyanın kendi cinsine uygun olan ambalaj malzemesi ile koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Bu işlem dikkatle yapılarak eşyaların sürtünme ve sarsılma gibi nedenler ile zarar görmesini önlemekteyiz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için önemli bir nokta ise bunun bütçelerine getireceği yük olmaktadır. Taşınmayı daha uygun maliyet ile gerçekleştirmek isteyen kişiler sigorta için ilave ücret vermek istememektedirler. Bu isteği olan kişilerin ise firmamızı tercih etmesi doğru olacaktır çünkü bizler sigorta desteğini tüm müşterilerimize ilave ücret almadan vermekteyiz. Evinize yapacağımız ziyaret ile nakliyenin maliyetini belirlemekte ve bunun bütçenize uygun olmasını sağlamaktayız. Taşınma sonuçlandıktan sonra ilave masraflar ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanız için yazılı sözleşme yapmaktayız.

Eşyaların maksimum koruma altında taşınması gibi ayrıca kısa sürede bu taşınmanın sonuçlanması da önem taşımaktadır. Çünkü evini ya da ofisini taşıyan kişilerin normal hayatları aksamakta ve işlerini yürütememektedirler. Bu sorunun ortadan kalkmasını sağlamak için nakliyeyi yetkili arkadaşlarımız ile koordine etmekte planlı olarak çalışarak belirlenen süre içinde tamamlanmasını sağlamaktayız. Sigortalı nakliyat yapan firmamız Ankara içinde olduğu gibi şehirlerarası nakliyat hizmeti almanız sırasında yanınızda yer almaktayız. Bütçenize uygun nakliyat çözümlerimizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺