Hakkımızda

Genç ve çalışmayı seven bir ekip ile uzun seneler önce Parça Eşya Taşıma Nakliyat firmamızı kurduk ve aradan geçen süre içinde ilk gün ki heyecanımızı kaybetmeden edindiğimiz deneyim ile hizmet kalitemizi arttırdık. Günümüzde profesyonel bir nakliyat firması olarak Ankara ilimizin en çok tercih edilen firması olmayı başarmış bulunmaktayız. Alanında uzman ekipler ile hizmet kalitemizden ödün vermemekte ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta işimize duyduğumuz saygıdır. İşimize ve müşterilerimize duyduğumuz saygı ile özveri ile çalışmakta ve her zaman ilerlemek için ekiplerimizi genişletmeye devam etmekteyiz.

Kurumsal bir nakliyat firması olarak yasalara uygun olarak hizmet vermekte gerekli tüm belgelere sahip bulunmaktayız. Çalışanlarımızın da sosyal haklarının tam olmasını sağlamaktayız. Ekiplerimizi genişletme amacı ile işe aldığımız kişilere işbaşı eğitimleri vermekte ve bununla yetinmeyerek zaman zaman testler yapmaktayız. Bu testleri başarı ile geçen kişiler ile yolumuza devam etmekteyiz. Alacağınız hizmetin ne olduğu, nasıl yapılacağı ve fiyatı konusunda tam bilgi sahibi olmanız için bunun mutlaka yazılı olmasına önem vermekteyiz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Hizmet alanı çok geniş bir sektörde olduğumuzu bilmekte ve bunun için her alanda ayrı uzman ekipler oluşturmuş bulunmaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli bir nokta uzman ekiplerin yanında ayrıca modern teknolojiyi de kullanıyor olduğumuzdur. Üst katlarda olan eşyalar, ürün ve mallar için portatif asansör sistemleri kullanmakta ve maksimum koruma sağlamaktayız. Nakliyatta insan gücü kadar önemli bir nokta da kullanılan araçlardır. Firmamızda bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınıza uygun kapalı kasa araçlar ile hizmet vermektedir.

Ankara ilimizde yaşayan kişilerin yanında çevre illerden de çok fazla talep almakta ve bunların tam zamanında karşılanması için kesintisiz olarak çalışmaktayız. Geniş müşteri portföyümüz ile gurur duymakta ama bunu asla yeterli saymamakta ve daha ileri gidebilmek daha çok memnun müşteri sahibi olabilmek için azimle çalışmaya devam etmekteyiz. Evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama gibi hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Memnun olacağınız nakliyat hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.