Sehir içi Nakliyat

Sehir içi Nakliyat

Şehir içi Nakliyat

İnsanların yaşadıkları şehir içinde kimi zaman evlerinin ve ofislerinin taşınması gerekmektedir. Bu durumda ise alınması gereken hizmet şehir içi nakliyat olmaktadır. Nakliyat dışardan bakıldığında kolay bir işlem gibi görünmektedir ama aslında işin uzmanı olan kişiler tarafından dikkatle yapılması gereken bir iştir. Bu gerçeğin farkına varılmış ve nakliyat firmaları uzun yıllardır hizmet vermektedirler. Bu firmalar arasında Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler yenilikçi anlayışımız, dinamik ekibimiz ile rakiplerimizden önde olmayı başarmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına özveri ile çalışmakta ve garantili hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Bu hizmetin alınması gerektiğinde firma seçimi yapılırken çeşitli özellikler aranmakta genellikle insanlar daha uygun fiyatlar ile veren firmaları tercih ederken eşyaların güvenliği ikinci plana atılmaktadır. Bu doğru bir yaklaşım değildir ve tercih edilecek firmanın hem uygun fiyatlarının olması hem de hizmet kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Firmamız da bu anlamda beklentilere cevap vermekte ve bütçenize özel fiyatlar sunmaktadır. Bunu yapabilmek için adresiniz ziyaret edilerek eşyalar görülmekte ve yeni adresin bilgisi de alınmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Sehir içi Nakliyat

Sehir içi Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat ile evin ya da ofisin taşınması sorun olmamaktadır. Firmamızı tercih etmeniz halinde taşınma planı oluşturulmakta ve bu planda sizlerin uygun olduğunuz gün uygulanmaktadır. Yetkili arkadaşımızın başlarında olduğu geniş bir ekip adresinize gelmektedir. Bir kısmı yukarda eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparken diğer bir kısmı da portatif asansörün kurulumunu yapmaktadır. Ardından nakliyeye hazır hale getirilen eşyalar bu asansörler ile hızla araçlara alınmaktadır. Tüm eşyalar araca yüklendikten sonra hedef noktaya nakliye gerçekleştirilmektedir. Burada da yüne asansörün kurulumu yapıldıktan sonra eşyalar evin içine alınmaktadır. Eşyaların yerleştirilmesi işlemi de isteğinize bağlı olarak yapıldıktan sonra ekiplerimiz işlerini tamamlayarak adresinizden ayrılmaktadır.

Sigortayı her hizmetimizde olduğu gibi şehir içi nakliyat sırasında da ihmal etmemekteyiz. Maksimum düzeyde önlem alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazaları düşünmekte ve bunun için sigortayı mutlaka nakliye başlamadan önce yapmaktayız. Ankara’nın bütün ilçeleri arasında taşınma süresini hesaplamakta, nakliyenin başlayacağı ve biteceği saati sizlere net olarak belirtmekteyiz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺