Ofis Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

Ofis ve Büro Taşıma

Ankara iş hayatının yoğunluğu ile ofis taşımacılığı hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulan şehirler arasında yer almaktadır. Binlerce ofisin bulunduğu şehrimizde çeşitli nedenler ile bu ofislerin yerlerinin değişmesi gerektiğinde Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak profesyonel ekiplerimiz ile garantili hizmet vermekteyiz. Çok kıymetli eşyaların bulunduğu ofislerin taşınması noktasında nakliyat firması seçimi önem taşımaktadır. Güvenilir olmayan firma tercih edilmesi halinde sorun yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Bunun yerine köklü bir nakliyat firması olarak bizleri tercih etmeniz halinde garantili hizmetimiz ile eşyalar hasar görmeden taşınmanız mümkün olacaktır.

İşlerin aksamaması için ofisin taşınması için en uygun zamanın tespit edilmesi ve bu süre içinde nakliyenin hızla tamamlanması gerekmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız geniş ekipleri ile ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. İşinde uzman olan ekiplerimiz eşyaların hasar görmemesi için maksimum düzeyde önlem almaktadır. Ofisin kısa sürede taşınması kadar bunun uygun maliyetli olması da beklenmektedir. Firmamızı tercih etmeniz halinde ücretsiz verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile bütçenize uygun çözümler bulmanız mümkün olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız ofisinize gelerek eşyaları görecek fiyat teklifini sunmanın ardından ayrıca taşınma planını da yapacaklardır.

Güvenilir Ofis Taşımacılığı 

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Uzun yıllardır sektörde en çok tercih edilen firma olmayı işimizi sıfır hata ile yapıyor olmamız ile başarmaktayız. Ofis eşyalarının da tıpkı ev eşyaları gibi çeşitlilik gösterdiğini bilmekte ve bunun için uygun malzeme kullanmaktayız. Her masanın eşyasını ayrı olarak toplayarak yeni ofiste yerleşme sırasında zaman kaybı yaşanmasını önlemekteyiz. İşlerin aksamadan kısa sürede nakliyenin tamamlanması için paketleme ve ambalajlama yapmanın yanında yeni ofiste yerleştirilmesi işlemini de bu alanda uzman personelimiz ile yapmaktayız. Ofislerin artık plazalar gibi çok katlı binalarda olması ile taşınma sırasında eşyaların hasar görme olasılığı yüksek olmaktadır. Firmamız bunu önlemek için sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanmaktadır.

Profesyonel sürücülerimiz araçları dikkatle kullanmakta ve en düzgün yollardan yeni ofise götürmektedir. Bunun yanında ofis taşımacılığı sırasında eşyaların trafikte olduğu zaman içinde olabilecek kazalar karşısında hasar görmesi halinde bunun sizler ve firmamız için sıkıntı yaratmaması amacıyla sigortayı asla ihmal etmemekteyiz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺