Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Ankara’nın hızla büyümeye devam eden ilçesi olarak Etimesgut Parça Eşya Taşıma hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizlerde ilçemizde ortaya çıkan bu ihtiyaçları üstün kalitede hizmetimiz ile karşılamaktayız. Deneyimli ekiplerimizin özveri ile yılın her günü çalışarak firmamızı tercih eden kişilerin sorun yaşamadan taşınmasını sağlamaktadır. Oluşturduğumuz bu üst düzey müşteri memnuniyeti ile de firmamıza gelen talepler artmaya devam etmektedir. Sizde firmamızı tercih etmeniz halinde stres olmadan, yorulmadan evinizi yeni adresine taşıyabilirsiniz.

Nakliyat sektöründe pek çok firma bulunmakta bunların kimisi kaliteli hizmeti yüksek fiyatlar ile sunarken kimisi de uygun fiyatlar ile ama kalitesiz hizmet sunmaktadır. Her iki halde de hizmeti alan kişilerin memnun olması beklenemez. Firma olarak bu konuda ki sorunu üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile vererek kaldırmaktayız. Bunu başarmak için düşük kar marjı ile çalışmakta ve fiyatlarımız telefonda değil eşyaları görerek belirlemekteyiz. Bu şekilde hem sizlerin bütçesine uygun fiyatlar sunmakta hem de firmamız yanlış fiyatlandırma nedeniyle zarar etmemektedir.

Etimesgut Parça Eşya Taşımacılık

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

Etimesgut Parça Eşya Taşıma

 Parça Eşya Taşımacılık hizmetini almak istediğinizde firma seçimi yaparken önce araştırma yapmanız gerekecektir. Bu araştırma sırasında firmaları inceleyebilir ve verdikleri hizmeti karşılaştırabilirsiniz. Sektörümüze en çok müşterisi olan firma olmamız ise seçim yapma noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Bizler profesyonel bir nakliyat firması olarak şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Taşınmayı planlı olarak sizin uygun olduğunuz zaman içinde yetkili personelimizin denetiminde gerçekleştirmekteyiz.
  • Alanında uzman geniş ekipler ile hizmet vermekte ve nakliyatın belirlenen süre içinde tamamlanmasını sağlamaktayız.
  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte, eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi için sizin zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Kullandığımız modern nakliyat yöntemleri ile eşyalar için maksimum koruma sağlamakla yetinmemekte ayrıca sigorta yapmayı da ihmal etmemekteyiz. Ankara Parça Eşya Taşıma hizmetimiz ile ilçemizde ve Ankara’nın diğer ilçelerine olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmetimiz ile yanınızda yer almaktayız. Güler yüzlü ve anlayışlı olan ekiplerimiz ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimini sizlere yaşatmaktayız.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir