Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çok geniş bir hizmet alanı olan sektördür ve her firmanın her nakliyat hizmetini vermesi hizmet kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak bizler, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi konularda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Bu sayede de bu hizmetleri almak isteyen kişilerinde beklentilerinin karşılanmasını sağlamaktayız. Evin eşyalarının taşınması gerektiğinde bu konuda uzman ekiplerimiz ile sizi taşınmanın bütün stresinden ve yorgunluğundan kurtarmaktayız. Geniş ekiplerimiz ile nakliyeyi kısa sürede gerçekleştirmekte ve bu şekilde yeni evinizde normal hayatınıza başlayabilmenizi sağlamaktayız.

Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun bütçenizi zorlayacağını düşünüyor olabilirsiniz. Bu düşünce firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ortadan kalkacaktır çünkü her müşterimiz için özel nakliyat çözümlerini bütçelerine uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Bunu başarmak için belli bir fiyat listesi ile değil ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Onayınızın alınmasının ardından uygun olduğunuz zamanı öğrenmekte ve Ankara evden eve nakliyat planını yapmaktayız. Yaptığımız plan ile taşınmanın başlayacağı ve biteceği saati bilmenizi sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın denetimi ile plan gerçekleştirilmekte ve bir aksilik olmasına izin verilmemektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evin taşınması gerektiğinde en büyük sıkıntı eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi noktasında olmaktaydı. Bu sıkıntıyı firmamızı paketleme ve ambalajlama konusunda uzman ekipleri ortadan kaldırmaktadır. Taşınma günü evinize gelen ekiplerimiz önce elektronik eşyaların ve mobilyaların demontajını yapmakta ardından özel teknikler ve uygun malzeme ile paketleme yapmaktadır. Eşyaların maksimum korumaya alınmasının ardından yeni adrese taşınmasının ardından da burada isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemi yine uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ankara merkezli olarak faaliyet göstermekte olan firmamız ilimizin tüm ilçelerine ve başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde deneyimli ekipleri ile hizmet vermektedir. Nakliye sırasında kullanılan araçlarında uygunluğu büyük önem taşımaktadır. Firma olarak araçlarımızı düzenli olarak yenilemekte ve içlerini süngerle kaplamaktayız. Kapalı kasa içleri geniş araçlar kullanmakta ve bu şekilde eşyaların araç içinde sıkışmadan taşınmasını sağlamakta aynı zamanda hava şartlarından etkilenmesini de önlemekteyiz. Ankara Evden eve nakliyat için size özel üreteceğimiz çözümler hakkında bilgi almak ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺