Adıyaman Parça Eşya Taşıma

Adıyaman Parça Eşya Taşıma

Nakliyat hizmeti hayatımızda büyük bir öneme sahip olan sektör alanıdır. Evini ya da ofisini taşıyan kişilerin taşıma işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirip normal hayatları aksamaktan işlerine devam edebilmeleri için önemli bir sektördür. Biz de bu sektörde parça eşya taşımacılık olarak Adıyaman parça eşya taşıma olarak hizmet vermekteyiz. İster ofis taşımacılığı olsun isterseniz de parça eşya taşımacılığı uzman ekiplerimiz bu işe profesyonel ve titizlikle yönelir. Bundan dolayı da müşterilerimizin memnuniyeti hep sağlamıştır, firmamız için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir. Uzman ve yenilikçi ekibimizle birlikte sürekli olarak müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktayız. Firmamız sayesinde müşterilerimizi taşınmanın yükünden ve stresinden kurtarmaktayız. Profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımız ile taşımacılığımız profesyonelleştirmekteyiz. Ekipmanlarımız sürekli bakıma sokulduğundan dolayı sorunsuz ekipmanlarla çalışmaktayız.

Adıyaman Parça Eşya Taşıma Ekibimizin Profesyonelliği

Parça eşya nakliyat olarak bu uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olduk. Bunun nedenlerinden biri uzman ve yenilikçi ekibimizle sürekli olarak müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktayız. Müşterilerin genel nakliyatta yaşadıkları sorunlara odaklanarak neleri düzeltebileceğimize dair toplantılar gerçekleştiririz. Bu profesyonel ve yenilikçi tavrımız müşterilerin bizi çok tercih etmesine sebep olmaktadır. Uygun fiyatlarla profesyonel hizmet vermemizin yanında sigorta ve asansör projeleri için ek ücret talep etmiyoruz. Uzman ekibimiz profesyonel paketleme ve nakliye teknolojisi ile özenle taşımacılık işini gerçekleştirmekte ve müşterilerin ürünlerine herhangi bir zarar vermemektedir. Ayrıca sevk edilen her takımın başına doğrudan yetkili personel yönlendirilir, nakliye sırasında karşılan bir meseleyi yetkili personele anında bildirebilir ve çözümün hemen uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz daha sonra oluşabilecek her türlü sıkıntı için sizi 24 saat telefon başında bekliyor olacak.

Adıyaman Şehirler Arası Nakliyat
Adıyaman Parça Eşya Taşıma

Neden Adıyaman Parça Eşyayı Tercih Etmelisiniz?

 • Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşlerimizi gerçekleştirirken tüm planımız müşteriyi memnun etmek ve taşınma yükünü hafifletmektir.
 • Adıyaman parça nakliyat olarak yıllardır çalıştığımız deneyimli ve uzman kadroya sahibiz.
 • Türkiye’nin hangi noktası olursa olsun verdiğimiz saate uyarak, müşterilerimizin işlerini aksatmayız. Verdiğimiz saatte başlayıp bitiş saatinde işimizi bitiririz. Tüm vaatlerimizi yerine getirerek müşterilerimiz ila aramızdaki güveni sağlarız
 • Parça eşya taşıma sektöründe yıllardır bulunduğumuzdan dolayı bu sektörde deneyimli ve profesyoneliz. İnternet sitelerinden ulaşacağınız yorumlara göz atarak olumlu yorumları görebilirsiniz.
 • Şehir içi eşyalarınızı taşıdığımız gibi acil evrak işlerinizde kuryelerimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilir ve diğer işlerinize yönelebilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Çoğu alıcımız maliyetler mevzusunda taşımacılık işinden çekindiğini söylemekte fakat bu çekinceleri bizim işletmemizle tanışınca son bulmaktadır. Her alıcımız için bütçelerine göre nakliyat maliyeti sunmaktayız. Fiyatsız ekspertiz hizmeti ile size maliyet sunup onayınızı aldıktan sonra uygun olduğunuz gün ve saati ayarlayarak hizmet veririz. Bilgi için her zaman ücretsiz ekspertiz hizmetimize yönelebilirsiniz. Uygulanan planda kesin olarak başlama saati ve bitirme saatimiz belirtilir. Böylelikle siz de kişisel işlerinizi rahatlıkla buna göre düzenleyip aksamaların önüne geçebilirsiniz.

 • Ücretsiz Sigorta Hizmeti

Müşterilerimiz alacağı profesyonel taşımacılığa olarak artık eşya sigortası olup olmamasına büyük önem vermektedir. Büyük maliyetlerle alınan eşyaların konuttan konuta taşıma sırasında hasar görmesi tatsız bir vaziyettir. Bu olasılığa karşı alıcılarımız konuttan konuta taşımacılık için şirket ararken sigorta olup olmamasına dikkat etmektedir. Parça eşya taşıma şirketi olarak alıcılarımızın bu arzını görmezden gelemezdik, bundan sigortalı nakliyatlarımız mevcuttur. Titiz ekibimiz sayesinde eşyaların hasar alması düşük bir ihtimaldir, sigorta sadece sürpriz olaylar için bir önlem amaçlıdır. Diğer şirketlerde sigorta konusunda belli sorunlar yaşanmaktadır. Sigortalı nakliyat yapılsa bile, müşterilerimiz paranın yatmaması ya da hasarı kabul etmeme gibi durumlarla karşılaşılır. Bir nakliye şirketi olarak, bu tür şikayetleri önlemek için size bir garanti sağlamak adına bir ücretsiz plan yaptıktan sonra size sigorta poliçesini vereceğiz.
Adıyaman parça eşya taşımacılık olarak Sigorta işlemleri için ayrı bir ücret almıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz ek ücret ödeme sıkıntısı yaşamadan sigortalı nakliyatın tadını çıkarabilir. Bunu sağlamak için, sevkiyat sonunda sizden ekstra ücret almayacağımıza söz veriyoruz.

 • Ücretsiz Asansörlü Taşımacılık

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte, hayatımız olmazsa olmazı olan nakliye şirketleri daha kolay ve kolay hale geldi. Son teknoloji ürünlerimizin rahatlığını ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Adıyaman nakliyat olarak ücretsiz asansör taşımacılığını sağlayan ilk firmayız. Asansörlü taşımacılık ile nakliyata hız katarak müşterilerimize zaman kazandırır aynı zamanda da eşyaların hasar görme olasılığını en aza indirmekteyiz. Asansör sayesinde eşyalar bina içine girmeyecek böylelikle bina içindeki komşularınıza da herhangi bir rahatsızlık sağlamayacaktır. Firmamız ücretlendirme konusunda her zaman müşteriye kulan veren bir firmadır. Bundan dolayı Adıyaman parça eşya taşımacılık olarak asansörlü taşımacılıktan ek ücret istenmez.

Adıyaman Evden Eve Eşya Paketleme

Evden eve parça eşya taşıma konusunda en önemli konulardan birisi eşya paketleme konusudur. Paketlenmeyen eşyalar taşıma sırasında kırılabilir ya da çizilebilir. Kimi nakliyat firmaları eşya paketlemesini yapmamakta ya da bu aşamayı müşteriye bırakmaktadır. Bu mesele ne olursa olsun önemlidir. Yeni bir hayata başlangıç yapan müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden taşınmasını isteriz, bundan dolayı uzman ekibimiz bu konuda çok hassas davranır. Ayrıca paketleme aşaması müşterimize bırakıldığında, eşyaları toparlamak ve bunları paketlemek müşterilerimize zaman kaybı yaratmaktadır. Ekibimiz sayesinde eşya paketleme sorununu yaşamayız. Planladığımız gün ve saatte parça eşya taşıma olarak, iş günü evinize gelen ekiplerimiz özel malzemeler ve tekniklerle paketleme işlemi gerçekleştirilir. Böylece tüm eşyalarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruma sözümüze güvenin. Ayrıca taşırken kullandığımız geniş ve içi sünger döşeli araçlar sayesinde de yolda eşyalarınız güvendedir. Paketlemenin ardından, korumaya sağlandıktan sonra yeni evin adresine gidilir. Ardından kişilerin zevk ve isteğinize bağlı olarak eşyalar yerlerine konulur.

 • Eşya depolama
 • Sigortalı Nakliye
 • Ofis Taşıma
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • Şehir içi Nakliye
 • Hasara Karşı % 100 Önlem
Adıyaman Evden Eve Şehir İçi Taşımacılık

Adıyaman evden eve şehir içi taşımacılık olarak şehir içi hizmeti isteyen vatandaşlarımız için de hizmet vermekteyiz. Şehir içi nakliyatlara genelde kolay ve hızlı bir iş olarak davranılır. Fakat bizim için aldığımız her iş önemli ve her müşterimiz değerlidir. Bundan dolayı her nakliyata önem verip titizlikle çalışırız. Müşteriler ne yazık ki artık titiz çalışma ve uzmanlığı fiyat için göz ardı etmektedir. Bu yanlıştır önemli olan hem titiz ve uzman kadrosuna sahip hem de fiyat açısından ergonomik bir firma bulabilmektir. Evden eve parça eşya taşımacılık hem uygun fiyatıyla hem de uzman ve titiz kadrosuyla hizmet vermektedir. Ücretsiz ekspertiz, sigorta ve asansör kampanyaları ile müşterilerine kolaylık sağlayarak aynı zamanda müşterilerin bütçesine göre fiyat çıkarır. Belli kalıplara sahip fiyat listeleri yoktur. Bizim işimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Şehir içi ofis taşımacılığını da yine titiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiririz böylece ofis işlerinizi geciktirmeden ve aksatmadan sürdürebilirsiniz. Mobilyalarınız uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde paketlenerek yeni ofise taşınır, asansör sayesinde kolayca vakit kaybetmeden içeri sokulur. Müşterinin isteğine bağlı olarak eşyalar yerine yerleştirilir. Profesyonel ve uygun fiyatlı nakliyat hizmeti sizin için çok uzakta değil.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir