Keçiören Parça Eşya Taşıma

Keçiöre Parça Eşya Taşıma

Keçiöre Parça Eşya Taşıma

Keçiören Parça Eşya Taşıma

Keçiören Parça Eşya Taşıma hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermekte olan firmamız taşınmanız gerektiğinde bunu sizin için sıkıntı olmaktan çıkartmaktadır. Parça Eşya Taşıma Nakliyat olarak uzun senelerdir sektöre yenilikler getirmeye devam etmekte ve eşyalarınızın maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Nakliyat hizmetini belli kalıplar içinde kalmaktan kurtarmakta nakliye hizmeti aldığınızda artık eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işlemlerini de yapmanıza gerek bırakmamaktayız. Geniş ekipleri le çalışmakta ve stres verici bir durum olan taşınmanın kısa sürede sonuçlanmasını sağlamaktayız.

Yenilikçi ve dinamik bir ekip ile hizmetlerimizi sunmakta size özel nakliyat çözümleri üretirken bunun da bütçenize uygun fiyatlar ile olmasını sağlamaktayız. Eşyalarınız zarar görmeden, yorulmadan ve bütçeniz zorlanmadan taşınabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uygun olduğunuz zamanda yetkili arkadaşlarımız evinize gelerek ekspertiz yapacaktır. Bu ekspertiz ile Ankara Parça Eşya Taşıma maliyeti belirlenerek fiyat teklifi sunulacaktır. Ayrıca bu sırada eşyaların miktarı görülecek ve yeni adresin bilgisi alınarak taşınma planı oluşturulacaktır.

Keçiören Parça Eşya Taşıma ve Asansörlü Nakliye

Keçiöre Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Garantili olarak hizmet vermekteyiz ve önceliğimiz eşyaların en ufak bir hasar görmeden yeni adrese taşınmasıdır. Bunun için müşterilerimizden eşyaların toplanması işlemini bize bırakmalarını istemekteyiz. Siz özel eşyalarınızı topladıktan sonra yeterli sayıda kişiden oluşan deneyimli ekibimiz evinize gelecek paketleme ve ambalajlama yapacaktır. Mobilyalar ve elektronik eşyaların demontajı yapılacak taşınma sırasında zarar görmesi önlenecektir. Kırılma ihtimali yüksek eşyalar içleri köpüklü kutulara yerleştirilecek ve sarsılma sürtünme gibi nedenler ile hasar görmesi önlenecektir. Bu şekilde toplanan eşyaların yeni adrese taşınmasının ardından da yerleştirilmesi işlemi isteğinize bağlı olarak firmamızın deneyimli personeli ile gerçekleştirilecektir.

Keçiören Parça Eşya Taşıma hizmetinin kısa sürede sonuçlanması amacıyla üst katlarda oturuyor olmanız halinde portatif yük asansörlerimizi kullanmaktayız. Bu sayede plazalar ve rezidanslarda oturuyor olmanız halinde de sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Sigortayı ekibimizin evinize girmesinden önce başlatmakta ve yeni adresten ayrılana kadar devam etmesini sağlamaktayız. Bu şekilde istenmeyen kazalar olmasına karşı önceden önlem almaktayız. Zaman kaybı yaşamadan ve eşyalarınız hasar görmeden taşınmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir