Artvin Parça Eşya Taşıma

Artvin Parça Eşya Taşıma

Eşya taşımacılığı hizmetinde sıklıkla ihtiyaç duyulan alanlardan biri de parça eşya taşımacılığıdır. Bu tür işlemler ev, ofis, öğrenci evi, apart gibi pek çok mekan için yapılabilmektedir. Önemli olan mekanın neresi olduğundan ziyade mekana taşınması gereken ne kadar çoklukta eşya bulunduğudur. Eğer bir bireyin taşımak istediği eşya sayısı standart bir nakliye aracını doldurmaktan çok uzaktaysa o halde bireyin asıl ihtiyacı olan hizmet parça eşya taşıma hizmetidir. Kurumsal firmamızda bu alanda alabileceğiniz profesyonel hizmetlerimizden biri de Artvin parça eşya taşıma hizmetimiz şeklindedir.
Bu hizmetimiz esnasında eşyalarınız yapısına uygun şekilde paketlenir ve paketler uygun büyüklük sırasına göre araca yerleştirilir. Araçta başka bireylerin de parça eşyaları bulunabileceği için özel bir etiketleme yapılarak hangi paketlerin size ait olduğu belirtilir ve araç içerisindeki yardımcı elemanımız sizin eşyalarınızın paket sayısını not ederek eksiksiz şekilde ulaştırılmasını sağlayacaktır. Bu nedenle eşyalarınızın başka bireylerin eşyaları ile karışması gibi ihtimalleri ortadan kaldırdığımızı bilmenizi isteriz.
Parça eşya taşımacılığı konusunda ne gibi endişelerinizin olabileceğinin farkında olan ve uzun yıllardan beridir bu alanda hizmet vermiş olan firmamızın tüm bu durumlara çözüm getirdiğini bilmenizi isteriz. Hizmetlerimizi tıpkı eşyaları birbirine karıştırmayan kargo şirketleri gibi titizlilikle birbirinden ayırt ederek sorunsuz ulaştırdığımız bilmelisiniz.

Artvin Parça Eşya Taşımacılık Hizmeti

Artvin ili içerisinde ya da Artvin’den başka bir şehre doğru veya başka bir ilimizden Artvin’e doğru parça eşya taşımak istediğinizde Artvin parça eşya taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun için hemen size sağladığımız imkanlarımızın detaylarını öğrenmek ve bu alanlarda almak istediklerinizi bildirmek için bizi aramalısınız.
Telefon numaramız web sitemizin iletişim kategorisi bölümünde yer almaktadır. Buradan bizi arayıp hemen Artvin parça eşya taşıma işlemi için hangi tarihte işlem yaptırmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Hemen sekreter arkadaşımız randevu listesinde yer alan tarihleri inceleyerek belirttiğiniz tarihe ya da ona en yakın boşluk olan zamana randevunuzu ayarlayacaktır.
İşlem iptal etmek istediğinizde bize birkaç gün önceden haber vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bu sayede hem bizim hem de diğer müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlamış olursunuz.

Parça Eşya TaşımaNakliye ÜcretleriAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatlar
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı1500 ₺500 ₺
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı2500 ₺500 ₺
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı3500 ₺500 ₺
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı4500 ₺500 ₺

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir